GALERIA - Koparko ładowarka - Transport - Kruszywa - Żyrardów i okolice

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
galeria...
 


Jeśli planujesz zagospodarować teren, wybudować dom, czy też posiadać staw na swojej działce, już teraz zapoznaj się z naszą ofertą.Jesteśmy firmą, która od samego początku rozwija się w zakresie usług transportowych, usług koparką, koparko-ładowarką, usług odśnieżania, koszenia trawy, a także sprzedaży materiałów sypkich tj. żwir i piach. Na pierwszym miejscu stawiamy pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem, a co za tym idzie najwyższą jakość świadczonych usług. To wszystko także dzięki odpowiedniemu sprzętowi jaki posiadamy (koparki, koparko-ładowarki, wywrotki i tym podobne), który umożliwia nam wykonać każde zamówione przez Państwa zlecenie.

W naszej bogatej ofercie odnajdą Państwo nie tylko szereg usług związanych z pracami ziemnymi, ale również wynajem maszyn budowlanych czy wynajem koparek. Proponujemy nowoczesne i w pełni sprawne maszyny budowlane: koparki, koparko-ładowarki oraz wiele innych.Działamy głównie na terenie Żyrardowa i okolic. Realizujemy kompleksową obsługę różnego typu robót ziemnych, w ramach której wykonujemy wykopy pod fundamenty, równanie i niwelowanie terenu, wyburzenia budynków, czyszczenie rowów melioracyjnych, odśnieżanie, koszenie trawy, ale także wynajem maszyn takich jak koparki, koparko-ładowarki, czy też sprzedaż materiałów sypkich.

Realizacje przedsięwzięć wykonywane są fachowo, starannie, a co najistotniejsze w możliwie najkrótszym czasie, aby nasi kontrahenci z całym przekonaniem mogli polecić naszą firmę jako kompetentnego i profesjonalnego partnera. Kompetencja, najwyższa jakość świadczonych usług oraz długoletnie doświadczenie w dziedzinie prac ziemnych, to tylko niektóre z naszych atutów. Dysponujemy olbrzymim potencjałem oraz szeroką gamą wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam na podjęcie nawet tych najbardziej trudnych i wymagających zadań, jednocześnie przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa oraz stosunkowo niskich cen.Ponadto wszelkie prace ziemne wykonujemy szybko, należycie i za rozsądną cenę.

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu prac ziemnych, usługi koparką, usługi koparko-ładowarką, wynajem maszyn, usługi transportowe, odśnieżanie, koszenie trawy, to zachęcamy do kontaktu.

Nie wybieraj niepewnych zleceń, nie marnuj czasu, pieniędzy i nerwów -postaw na rzetelność, fachowośći doświadczenie - możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi zamówieniami.

Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami już dziś!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego